Całodzienne szkolenie online

POZYSKIWANIE KLIENTÓW DO GABINETU BEAUTY

Szukasz sposobu na pozyskanie większej ilości klientów, ale zwyczajnie nie masz na to wszystko czasu, pomysłu albo nie wiesz, od czego zacząć?

Weź udział w szkoleniu, na którym nauczysz się samodzielnie ogarniać swoje media społecznościowe – sprawnie i szybko. Poznasz proste, praktyczne sposoby, dzięki którym Twoje profile będą wyglądać zachęcająco i bardzo profesjonalnie!

20
LAT

DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
KOSMETYCZNEJ

470
GODZIN

NA SALI SZKOLENIOWEJ
W BRANŻY BEAUTY

2500
X

PRZESZKOLONYCH
KURSANTÓW

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

 • Zajmujesz się wykonywaniem zabiegów estetycznych, kosmetycznych, SPA

 • Jesteś właścicielem, managerem lub pracownikiem gabinetu

 • Dopiero przymierzasz się lub zaczynasz już stawiać pierwsze kroki na Facebooku i Instagramie

 • Radzisz już sobie z komunikacją w mediach społecznościowych, ale czujesz, że można by było ogarniać to bardziej efektywnie

 • Próbujesz intuicyjnie łapać klientów przez Facebooka i Instagrama, ale to nie działa

 • Chcesz przyciągnąć nowych klientów do gabinetu, ale nie wiesz, jak to zrobić

 • Szukasz sposobu, aby się wyróżnić od konkurencji

 • Czujesz, że masz potencjał na obsługę większej ilości klientów

 • Chcesz pozyskać „lepszych” klientów

 • Chcesz przyciągać klientów na zabiegi, na których najbardziej Ci zależy

 • Marzysz o tym, aby w końcu zabrać się za zbudowanie własnej marki

W czasie szkolenia pokażę Ci, jak tworzyć treści inteligentnie - szybko, sprawnie i samodzielnie. Dowiesz się, jakie typy postów działają najlepiej w branży beauty oraz jak wyróżnić się dzięki świetnie prowadzonym profilom.

Czego nauczysz się podczas szkolenia?

 • Jak zbudować markę swojego gabinetu aby była atrakcyjna, spójna w przekazie i wyróżnialna spośród konkurencji?

 • Jak tworzyć i dystrybuować treści, aby budować autorytet i zaufanie wśród potencjalnych klientów?

 • Jak pisać świetne posty, które inspirują klientów do zakupów – poznasz 5 kluczowych elementów dobrego posta

 • Jak korzystać z Facebooka, Instagrama i innych kanałów komunikacji, aby maksymalizować dotarcie do klientów – nauczysz się tworzyć ciekawe Rolki, inspirujące Relacje i edukacyjne Posty karuzelowe

 • Jak budować treści, które przyciągną klientów, a przy tym samodzielnie to obsłużyć, czyli jak stworzyć Planer Postów

 • Jak pisać o swoich usługach w sposób uporządkowany i bez chaosu, tak aby kierować uwagę klientów na Twoje najważniejsze usługi – zaplanujesz 18 sposobów na stworzenie posta w 1 temacie

 • Poznasz narzędzia i aplikacje, które pomogą Ci produkować treści w sposób estetyczny, sprawny i mega skuteczny

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

Całodniowe szkolenie online
POZYSKIWANIE KLIENTÓW
| 25 październik| 390 zł

KORZYŚCI ZE SZKOLENIA I BONUSY

8 godzin pracy warsztatowej

Szkolenie ma charakter warsztatu, a to znaczy, że dzięki praktycznym ćwiczeniom, które wykonuję razem z Tobą,  już podczas szkolenia przekładasz wiedzę na plan działania dla Twojego gabinetu.

Szkolenie w małej grupie

Szkolenie w małych grupach to gwarancja efektywnej pracy. Maksimum wsparcia prowadzącego oraz inspirująca wymiana doświadczeń w innymi uczestnikami na zamkniętej platformie online

Dodatkowe BONUSY

Pakiet 3 e-booków “Social Media Master” o wartości 117 zł oraz nagrania z Webinaru “Pozyskwianie Klientów do gabinetu Beauty”

Certyfikat ukończenia szkolenia

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat zaświadczający udział w szkoleniu. Oczywiście na szkolenie można otrzymać fakturę VAT, którą możesz wciągnąć w koszty działalności.

3o min bezpłatnej konsultacji

Każdy uczestnik szkolenia może wykorzystać 30 min bezpłatnej konsultacji, o wartość 190 zł, w ciągu 30 dni od szkolenia

INFORMACJE DODATKOWE

 • Czas trwania szkolenia –  8h
 • Godziny trwania szkolenia: 10:00 – 17:00
 • Na szkolenie można otrzymać fakturę VAT
 • Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia szkolenia

Zarezerwuj cały dzień, bo mamy mnóstwo materiału do przerobienia! Wspólnie ze mną wypełnisz wszystkie ćwiczenia oraz omówimy Twoje indywidualne wyzwania, dzięki czemu ze szkolenia wyjdziesz z gotową strategią na pozyskiwanie klientów.

Program szkolenia
10:00 – 10:30
Wprowadzenie
10:30 – 11:15
Zacznijmy od Strategii, czyli dlaczego niektóre gabinety estetyczne świetnie sobie radzą, a inne nie?
11:15 – 12:15
Grupa docelowa, jak przyciągać najlepszych klientów?
12:15 – 13:15
Budujemy markę Twojego gabinetu
13:15 – 14:00
Przerwa na lunch
14:00 – 15:00
Oferta, która przyciągnie klientów
15:00 – 16:00
Jak tworzyć angażujące treści w mediach społecznościowych?
16:00 – 17:00
Budujemy zasięg, czyli jak dotrzeć do nowych klientów za pomocą Facebooka i Instagrama?
17:00 – 17:30
Narzędzia managera, czyli wszystko, co może Ci się przydać do pracy
17:30 – 18:00
Sesja Q&A i zakończenie szkolenia

KTO POPROWADZI SZKOLENIE?

Nazywam się Joanna Mączka

Pomagam gabinetom beauty pozyskiwać więcej klientów, uczę sprzedaży i pokazuję, jak więcej zarabiać na usługach i kosmetykach.

Specjalizuję się w strategii marketingowej i komunikacji dla branży beauty. Na co dzień wykorzystuję wieloletnie doświadczenie w marketingu, jakie zdobywałam zarówno w dużych międzynarodowych korporacjach, jak i dynamicznie rosnących polskich firmach kosmetycznych. Obecnie pracuję na co dzień z gabinetami zabiegów estetycznych, aby pomagać im się rozwijać. Jestem certyfikowanym trenerem biznesu Akademii SET.

Tobie również pomogę zbudować skuteczne strategie marketingowe dla Twojego biznesu!

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

Całodniowe szkolenie online
POZYSKIWANIE KLIENTÓW
| 25 październik| 390 zł

Sprawdź opinie uczestników

Jolanta Krzyżowska

Jestem po szkoleniu ze sprzedaży u Joanny. Poznałam mnóstwo praktycznych technik komunikacji z trudnym klientem, sposobów pokonywania obiekcji i tworzenia profesjonalnych procedur w gabinecie. Czuję się zmotywowana, zbieram się do roboty, mam potężnego kopa do działania! Wiem, co muszę zmienić, dziękuję!

Estetyka Jolanta Krzyżowska

Marta Wawrzyczek

Dziękuję za świetne szkolenie! Zaczęłam wdrażać pierwsze wskazówki i już widzę efekty!! Oby tak dalej! Najbardziej doceniam konkretne techniki rozmowy z klientami, które pomagają mi podnieść jakość obsługi klientów oraz wartość sprzedawanych usług.

Dotyk Urody

Wisia Klęka

W webinarach biorę udział już drugi raz, ale teraz zdecydowałam się na zakup kursu. To widać, słychać i czuć, że jest Pani profesjonalistka z dużym doświadczeniem, miło się Pani słucha, jednocześnie potrafi Pani mówić w taki sposób, że każdy jest w stanie zrozumieć to, co Pani przekazuje, dodatkowo widać że Pani to po prostu lubi robić. Jest Pani autentyczna i sprawiła Pani, że bardziej uwierzyłam w siebie - popchnęła mnie Pani do przodu (a jakoś tak stanęłam w miejscu i nie wiedziałam jak to wszystko zacząć, co zrobić, mnóstwo pytań bez odpowiedzi czy robię to dobrze, a co jeżeli nie? A może nie ryzykować? Itd). Teraz po macierzynskim wracam do swojej pasji i otwieram gabinet. Wykonuje Pani kawał dobrej roboty!

Studio Fryzjerskie Aneta Klimacka

Miałam przyjemność byś na szkoleniu u Asi w Warszawie. Teraz byłam na drugim i było to szkolenie online, które wcale nie odbiega szkoleniu stacjonarnemu, jest mała grupa, dobry kontakt z innymi uczestnikami. Dla mnie rewelacja bo nie musiałam nigdzie jechać a wiedza przekazana i tak super ! Ogromna dawka konkretów po których chce się działać! Polecam <3

Pracownia Tatuażu Autorskiego Radom INK

Pracownia Tatuażu Autorskiego

Asiu pięknie dziękujemy za ogrom wiedzy zaangażowanie i świetną atmosferę. Po Twoim szkoleniu, sprzedaż kosmetyków wzrosła nam o 300%. Pracujemy w branży tatuażu gdzie sprzedaż kosmetyków jest bardzo trudna. Twoje wskazówki są bezcenne, wszystkie bez wyjątku wprowadziliśmy następnego dnia, rezultaty pojawiły się od razu. Serdecznie polecamy szkolenia u Ciebie jesteś świetnym trenerem z ogromnym doświadczeniem.

Pracownia Tatuażu Autorskiego Radom INK
Olga Szcześniak Lelas

Olga Szcześniak-Lelas

Co za kobieta co za szkolenia i chce się więcej i więcej i więcej.... Jestem mega zmotywowana do działania byłam już na 2 i widzie mega zmiany a niby zrobiłam tak niewiele . Nareszcie ktoś mi powiedział co robić konkretnie i już nie będę się zastanawiać co zrobić a może nie robić tego. Uwielbiam Asię i bardzo polecam .

Studio Urody Perfect

Diana Toini

Zdecydowanie polecam szkolenia u Pani Joanny. Już po pierwszym szkoleniu wyszłam z ogromem PRAKTYCZNEJ wiedzy, która z pewnością okaże się bardzo pomocna w naszej branży.💪Co ważne, szkolenie było przeprowadzone w bardzo ciekawy i zrozumiały sposób. Kompetentna, konkretna, profesjonalna - właśnie taka jest Pani Joanna Mączka. Polecam wszystkim z całego serca!

Empiria SPA
Aleksandra Szulc-Professional Beauty Luzino

Aleksandra Szulc

Szkolenie było bardzo inspirujące - ze względu na treść oraz obecność osób z innych gabinetów. Fajny czas zarówno na naukę, jak i poznanie zwyczajów panujących u innych. Szkolenie dało mi kolokwialnego „kopa do działania”. Otworzyło głowę i odświeżyło spojrzenie. To co najbardziej wykorzystam to planer postów. Świetne narzędzie i sposób na usystematyzowanie treści i zaplanowanie całego miesiąca działań w mediach społecznościowych. Zdecydowanie ułatwi to nam pracę i zmniejszy napięcie pod tytułem „co teraz wstawić”. Samo szkolenie prowadzone w tak miłej atmosferze, że czas upłynął zdecydowanie za szybko.

Uczestniczka szkolenia online, Gabinet Professional Beauty

Justyna Łodej

Dziękuję za wszystko. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Kupiłam podobny kurs i nie wiedziałam od czego zacząć. Pani wszystko po kolei wytłumaczyła i pokazała światełko w tunelu. Jestem ogromnie wdzięczna. Dawno nie spotkałam się z tak rzeczowo opracowanym materiałem. Już wzięłam się za logo. Zaplanowałam 18 postów, teraz muszę ogarnąć grafiki. Teraz zaczynam wszystko od nowa 🙂 Niebawem w nowym lokalu z nowym logo i większym metrażem. Pani Joanno dziękuję jeszcze raz. Po takiej pigułce wiedzy czuję się jakbym odkryła Amerykę i czuję że jeszcze się spotkamy na szkoleniu!

Pracownia Makijażu

Bernadetta Turkiew

Od 15 lat prowadzę własny gabinet kosmetyczny. Twoje webinary i kursy plus wzbogacanie swojej wiedzy powoduje, że rzeczywiście można pracować mniej i zarabiać więcej. Dopiero niedawno to zrozumiałam. Dotychczas harowałam jak wół, zaniedbując rodzinę, dom i inne sprawy na rzecz prowadzenia gabinetu. Od jakiegoś czasu, mimo pandemii odżyłam, mam pracownicę, pracę, zarobek, i więcej czasu. To wszystko da się osiągnąć, tylko rzeczywiście trzeba wiedzieć, jak to uczynić. Przez ostatni czas zmieniłaś moje myślenie, jestem Ci ogromnie wdzięczna.

Gabinet Bernadetta

Katarzyna Kraśner

Jestem intensywnie od kilku dni w kursie z pozyskiwania klientów i jestem Ci przeogromnie wdzięczna, że go stworzyłaś i prowadzisz mnie teraz krok po kroku przez zawiłości prowadzenia mojego małego biznesu. Prowadzę firmę od ponad 2 lat ale teraz czuję, że naprawdę świadomie mogę wpływać na to, jak ona funkcjonuje. Do tego jestem zachwycona w jak przemyślany i bardzo uporządkowany sposób omawiasz poszczególne zagadnienia - w końcu zaczynam rozumieć - o co w tym wszystkim chodzi

Uczestniczka kursu

Ewa Doszczak

Panią Joasię poznałam podczas wiosennego lockdown'u. Od samego początku jej słuchania zaangażowałam się maksymalnie (co nie często mi się zdarza). Zachwyciła mnie wiedzą, kompetencją, uśmiechem, konkretami i rzeczowymi odpowiedziami na moje pytania i potrzeby. Pani Joasia jest niezwykle profesjonalna, uczy od podstaw i w sposób zrozumiały 'jak pozyskiwać klienta' , 'analizy własnego biznesu' , 'wyliczeń', 'strategii' i wdrażania pomysłów itd. E-booki są rewelacyjne, zawierają bardzo konkretne informacje, które są bardzo przydatne. Dostałam świetny, a zarazem konstruktywny feedback odnośnie prowadzenia mojej strony www i FB, za który jeszcze raz bardzo dziękuje. Mam nadzieję, że dzięki sugestiom pani Joasi w końcu ogarnę moje marketingowe braki. Szczerze polecam!

Uczestniczka webinaru

Edyta W.

Pragnę podziękować Pani Asiu. Zainspirowała mnie Pani swoim cyklem szkoleń. Właśnie otworzyłam własny biznes po kilku latach pracy w innym salonie, zmieniłam też miejsce oraz wprowadziłam do oferty nowe lepsze zabiegi. Miałam produkty i wiedzę. Niekoniecznie klienta. Skorzystałam z Pani kursu i rad. I już po kilku dniach jest lepiej. Mam nadzieję, że trend się utrzyma. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję. Polecę Panią wszystkim, którzy będą potrzebować pomocy w zdobyciu i utrzymaniu klienta.

Uczestniczka webinaru

Zosia Romanczuk

Polecam! Po jednym z webinarów, zdecydowałam się wykupić kurs u Asi (Pozyskiwanie klientów do gabinetu w 6 krokach). Kurs jest pięknym początkiem rozwojowej drogi. Kurs daje poczucie, że w końcu zaczyna się biznes ogarniać i wiadomo gdzie boli. Nadaje też kierunek, czym się zająć po kolei, a to bardzo ważne. Ważne jest również to, ze Asia po kursie służy rada, odpowiada na mejle i wspiera. A wszystko w bardzo fajnej bezpośredniej atmosferze i szybko!

RUBUS by Magda Prukop Kosmetyczne Atelier

Ewelina Duraj

Dziękuję pięknie za ciekawy webinar. Konkretnie, na temat, zrozumiale. No i Pani głos, którego się miło słucha.

Uczestniczka webinaru

Agnieszka Karpińska

Doskonałe połączenie merytoryki, luzu, profesjonalizmu i praktyki. Joanna zna się na rzeczy! Super elastyczna, sympatyczna i zawsze uśmiechnięta.

Semilac

Beata Policht Chmielowska

Miałam przyjemność wzięcia udziału w szkoleniu! Gorąco polecam – profesjonalizm na każdym etapie – od przygotowania po wsparcie już po szkoleniu. Teraz wiem jak budować mocną markę o wspólnej narracji we wszystkich kanałach komunikacji. Dowiedziałam się, że małe rzeczy robią wielką różnicę i wykorzystuję to w codziennej pracy, a Klienci kochają marki, dla których pracuję.

NIVEA

Magdalena Bąkowska

Dzięki szkoleniu z Pozyskiwania Klientów prowadzonego przez Joannę, zdałam sobie sprawę, że muszę zupełnie zmienić zakres swojej oferty. Dogłębna znajomość branży estetycznej, trafne, praktyczne wskazówki uświadomiły mi, w czym tak naprawdę chcę się rozwijać, a z czego muszę zrezygnować, aby odnieść sukces w branży.

Beauty Therapist

Joanna Nogaj-Ossowska

Po przeprowadzce z zagranicy, zmuszona byłam od zera budować gabinet i bazę klientów w Polsce. Totalnie nie wiedziałam jak się za to zabrać. Szkolenie z Pozyskiwania Klientów do gabinetu pokazała mi, że trzeba się skupić na jasnej strategii. Dalsza współpraca z Joanną zaowocowała stopniowym rozwojem mojego gabinetu. Dziękuję!

Kosmetologia Medyczna i Estetyczna

Izabela Niemiec

Fantastyczna Trenerka, szkolenie prowadzi w wyjątkowej atmosferze. Pełna pozytywnej energii, którą zaraża uczestników. Polecam serdecznie!

Aleksandra Frąckowiak

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia z Pozyskiwania Klientów. Wyciągnęłam dużo wniosków i znalazłam swoje słabe strony. Dzięki Joannie wiem co muszę poprawić.

Manufaktura Urody

Dominika Grzybowska

Chciałam podziękować za wczorajszy, fantastyczny webinar! Byłam uczestnikiem już kilku szkoleń z zakresu marketingu i naprawdę mało kiedy spotykam się z tak dużą ilością konkretów, przykładów, gotowych „szablonów”. Za każdym razem myślałam, że to we mnie tkwi problem, bo czegoś nie byłam w stanie odpowiednio odczytać, zrozumieć, wykorzystać czy po prostu użyć zasłyszanej wiedzy na swoją korzyść... jak widać myliłam się... Wiedza, którą wówczas „dostałam” wydawała mi się jednym wielkim mętlikiem, wiele z informacji było dla mnie jasnych i dziwiłam się czemu taki temat jest poruszany, a następnie dostawałam polecenie „wykonać”, a ja nie miałam pojęcia jak ... U Pani było wszystko jasne, konkretne i klarowne. I do tego gotowe pomoce! Jeszcze raz pięknie dziękuję i życzę dalszych sukcesów. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła uczestniczyć w stacjonarnym szkoleniu prowadzonym przez Panią, tymczasem zapisałam się na kolejny webinar!

Uczestniczka Webinaru

Paulina Iwaszko

Joanna to świetny trener, zaangażowany i znający się na trendach w świecie beauty. Warsztaty z nią były inspirujące!

Semilac

Zaufali mi