"Pozyskiwanie klientów do gabinetu" Kurs online

W tym kursie video poznasz 6 etapów skutecznego pozyskiwania klientów. Ustawisz swoją strategię, zdefiniujesz klientów, których chcesz pozyskiwać, dowiesz się, jak zbudować swoją markę oraz jak stworzyć mocną, zyskowną ofertę. A do tego pokażę Ci, jak docierać do klientów za pomocą mediów społecznościowych, jak angażować klientów na FB i Instagramie za pomocą ciekawych i różnorodnych postów. Pokażę Ci, jak zacząć działać i wdrażać proste, praktyczne rozwiązania, aby pozyskiwać więcej klientów!

"Skuteczna sprzedaż zabiegów i kosmetyków" Kurs online

Jeśli nie lubisz sprzedawać, czujesz się niekomfortowo z wizją wciskania klientom swoich usług, a Twoje klientki rzadko dokupują kosmetyki lub droższe zabiegi, a do tego nie wiesz, jak rozmawiać przez telefon i w salonie, aby skutecznie pozyskiwać klientów na kolejne zabiegi… Przestań sprzedawać! Podczas tego kursu nauczysz się proponować klientom swoje usługi w sposób, który sprawi, że sami będą chcieli od Ciebie kupować.

"9 Kroków do większych zysków" Kurs online

Zastanawiasz się, jak zarabiać więcej bez konieczności pracowania po 12 godzin dziennie? W tym kursie poznasz 9 sposobów na zwiększenie zysków w Twoim gabinecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak efektywniej zarządzać finansami w swoim gabinecie, dobrze ustawić ceny, sprzedawać droższe usługi i zwiększyć zyskowność Twojej oferty – ten kurs będzie idealny dla Ciebie! Aby skutecznie podnieść poziom swoich zysków, musisz wiedzieć, co robić, aby nie tylko zwiększać liczbę klientów i Twoje obroty, ale przede wszystkim, co robić, aby więcej pieniędzy zostawało w Twojej kieszeni!

Rolki na Instagramie

"Jak tworzyć rolki na Instagramie?" Kurs online

Poznaj krok po kroku, jak tworzyć Rolki na Instagramie. Twoi odbiorcy coraz częściej oglądają wyłącznie materiały video z podkładem muzycznym. Sięgnij po Kurs video, w którym nauczysz się, jak tworzyć ciekawe Rolki, wykorzystując efekty, muzykę, napisy i inne funkcje, aby budzić zaciekawienie odbiorców już od pierwszej sekundy. Dołącz do kursu i od razu zacznij tworzyć ciekawe treści, aby pozyskiwać więcej klientów do Twojego gabinetu!

"Jak budować zasięgi na Instagramie?" Kurs online

Chcesz zdobyć naprawdę duże zasięgi na Instagramie w krótkim czasie? Ten kurs jest dla wszystkich osób, które wyróżnić się estetycznym i wyróżnialnym kontem na Instagramie, które pozyskuje masę klientów do gabinetu.

"Feedback, czyli jak skutecznie udzielać pracownikom informacji zwrotnej?" Kurs online

Jak udzielać udzielać informacji zwrotnej pracownikom i współpracownikom tak, aby byli bardziej zmotywowani, skłonni do współpracy i dalszego rozwoju? Jeśli mówisz do“Jesteś powolna”, “Ciagle się spóźniasz”, “Zawsze muszę po Tobie sprzątać”…to w ten sposób niestety nie zmienisz zachowania innych ludzi. Poznaj sekret skutecznego dawania feedbacku w tym kursie!

"Jak tworzyć zyskowne pakiety?" Kurs online

Czy pakiety to dobre rozwiązanie dla moich klientów? Ile powinny kosztować pakiety? Jak komunikować i promować pakiety? I co zrobić, żeby je skutecznie sprzedawać? Dobrze skonstruowany i zakomunikowany pakiet będzie prostym wyborem dla klienta, a Tobie pozwoli wygenerować odpowiedni zysk!