Jak sprzedawać więcej, wykorzystując swój naturalny autorytet, z troski o potrzeby klienta, bez stresu i uczucia "wciskania"?

Jeśli zastanawiasz się:

 • jak zacząć sprzedawać więcej bez uczucia wciskania
 • jak zwiększyć sprzedaż zabiegów i kosmetyków w salonie budując swój autorytet specjalisty
 • jak rozmawiać przez telefon i w salonie, aby skutecznie pozyskiwać klientów na kolejne zabiegi
 • jak radzić sobie z obiekcjami klientów, którzy pytają „czemu tak drogo” lub “zastanowię się”?

Przestań sprzedawać! Naucz się, jak swobodnie opowiadać klientom o swoich usługach w sposób, który sprawi, że sami będą chcieli od Ciebie kupować!

20
LAT

DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
KOSMETYCZNEJ

470
GODZIN

NA SALI SZKOLENIOWEJ
W BRANŻY BEAUTY

2500
X

PRZESZKOLONYCH
KURSANTÓW

Dla kogo jest to szkolenie?

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

 • Zajmujesz się wykonywaniem zabiegów estetycznych, kosmetycznych, manicure, masażu, SPA
 • Jesteś właścicielem, managerem lub pracownikiem gabinetu beauty
 • Chcesz zwiększyć sprzedaż swoich usług
 • Wizja sprzedawania napawa Cię stresem
 • Nie wiesz, jak proponować klientom droższe zabiegi lub kosmetyki
 • Obawiasz się obiekcji ze strony klientów i czujesz się niekomfortowo, gdy kwestionują Twoje ceny lub usługi

Korzyści ze szkolenia

Podczas szkolenia nauczysz się, krok po kroku:

 • Jak pokonać największe bariery sprzedaży – strach przed porażką i strach przed odrzuceniem, aby sprzedawać z przyjemnością i na luzie?
 • Jak wykształcić odpowiednią motywację, czyli jak się przygotować do informowania klientów o dodatkowych usługach i kosmetykach
 • Jak odkrywać prawdziwe potrzeby klientów, aby mówić o ofercie, która trafia w samo sedno
 • Poznasz 5 narzędzi skutecznej sprzedaży, które sprawią, że poprowadzisz każdą rozmowę prosto do celu
 • Nauczysz się zadawać odpowiednie pytania, tak aby pozyskać od klienta informacje, które pozwolą Ci od razu umówić klientkę na pierwszą lub kolejną wizytę
 • Dowiesz się, w którym momencie mówić o cenie, aby nie spłoszyć klienta
 • Co robić, kiedy klient „chce to przemyśleć” czyli jak zbijać obiekcje w 5 krokach
 • Poznasz sformułowania, których nie warto używać, chyba, że chcesz zabić sprzedaż
 • Poznasz 24 sposoby na zwiększenie sprzedaży z usług i kosmetyków
 • Nauczysz się „otwierać” portfel klienta i skutecznie sprzedawać mu droższe usługi i kosmetyki

PROGRAM SZKOLENIA

MODUŁ 1: Bariery utrudniające skuteczną sprzedaż

Skuteczna sprzedaż zaczyna się od pokonania własnych ograniczeń i wypracowania odpowiedniego nastawienia. Większości ludzi w sprzedaży towarzyszy “lęk przed porażką”, czyli brakiem sukcesu w sprzedaży. W tym module poznasz największe bariery utrudniające sprzedaż i poznasz sposoby, które pomogą Ci pożegnać się z nimi raz na zawsze!

MODUŁ 2: Motywacja, czyli przygotowanie do procesu sprzedaży

Aby skutecznie sprzedawać trzeba wypracować odpowiednią motywację. Wysoka samoocena, dobre przygotowanie merytoryczne, entuzjazm i przekonanie o wysokiej wartości własnych zabiegów i produktów to tylko niektóre z 10 czynników skutecznej motywacji, które sprawią, że zyskasz nowe spojrzenie na proces sprzedaży i przestaniesz się tym stresować.

MODUŁ 3: Odkrywanie prawdziwych potrzeb klientów

Nie masz szans na skuteczną jeśli nie zrobisz tej jednej rzeczy – nie rozpoznasz prawdziwych potrzeb swoich klientów! Dopiero, jak będziesz wiedzieć o czy marzą i z czym się zmagają oraz co ich motywuje do korzystania z usług u Ciebie, będziesz w stanie proponować im dopasowane rozwiązania, które będą sami chętnie kupować. W tym module poznasz 10 kluczowych potrzeb klientów.

MODUŁ 4: Narzędzia skutecznej sprzedaży

Czy wiesz jaka jest Twoja tajna broń w rozmowie z klientem? Pytania! Nie chodzi jednak o przypadkowe pytania, ale takie pytania, które będziesz zadawać we właściwych momentach! W tym module poznasz 5 narzędzi skutecznej komunikacji w procesie sprzedaży – pauza, parafraza, uważne słuchanie i prośba o wyjaśnienia.

MODUŁ 5: 5 etapów zbijania obiekcji klientów

Co klient tak naprawdę ma na myśli, jak „chce to jeszcze sobie przemyśleć”? Nie zrozumiał oferty? Nie usłyszał korzyści? A może nie udało Ci się “zarazić” go emocjonalnie? W tym module poznasz 1 najważniejszą technikę rozbrojenia każdej obiekcji oraz 5 etapów zbijania obiekcji, dzięki którym przeprowadzisz klienta od obiekcji do sprzedaży.

MODUŁ 6: Jak sprzedawać droższe usługi?

Jak zainspirować klientów do wydawania pieniędzy na droższe usługi? Klienci chętnie interesują się droższymi usługami, jeśli zrozumieją większą wartość, jakie dla niego niosą. W tym module poznasz, jak skutecznie sprzedawać droższe usługi. Zbudujesz ofertę w oparciu o prosty schemat i checklistę świetnej oferty premium dla Twoich obecnych i nowych klientów.

MODUŁ 7: 24 Sposoby na zwiększenie sprzedaży usług i kosmetyków w salonie

W procesie skutecznej sprzedaży liczy się nie tylko to, co dzieje się w gabinecie, ale również to co dzieje się zanim klient trafi do gabinetu, podczas rozmowy na recepcji oraz po wizycie. W tym module nauczysz się, jak zrobić piorunujące wrażenie na klientach już podczas pierwszej rozmowy z recepcją. Będzie również o tym, jak motywować klientów do zakupu kosmetyków (a pracowników do sprzedaży). Poznasz 24 techniki i konkretne schematy rozmowy na różnych etapach kontaktu z klientem.

INFORMACJE DODATKOWE

 • Czas trwania szkolenia – ok. 8h
 • Szkolenie ma charakter warsztatowy i jest w 100% oparte o potrzeby osób zajmujących się zabiegami beauty, bazuje na autentycznych przypadkach z branży estetycznej i stawia na wymianę doświadczeń w grupie

KORZYŚCI ZE SZKOLENIA I BONUSY

Certyfikat ukończenia szkolenia

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat zaświadczający udział w szkoleniu. Oczywiście na szkolenie można otrzymać fakturę VAT, którą możesz wciągnąć w koszty działalności.

Kurs online bezpłatnie - w cenie szkolenia

Każdy uczestnik otrzymuje bezpłatny dostęp do kursu online “Skuteczna sprzedaż zabiegów i kosmetyków w gabinecie beauty” o wartości 590zł!

Pakiet e-booków "Social media master" GRATIS

BONUS: Pakiet 3 e-booków “Social media master” i nagranie z Webinaru “Pozyskiwanie Klientów” o wartości 129 zł gratis

8 godzin pracy warsztatowej

Szkolenie ma charakter warsztatu, a to znaczy, że dzięki praktycznym ćwiczeniom, które wykonuję razem z Tobą,  już podczas szkolenia przekładasz wiedzę na plan działania dla Twojego gabinetu.

Szkolenie w małej grupie

Szkolenie w małych grupach to gwarancja efektywnej pracy. Maksimum wsparcia prowadzącego oraz inspirująca wymiana doświadczeń w innymi uczestnikami na zamkniętej platformie online

100% doświadczenia i wiedzy z branży Beauty

Szkolenie w grupie specjalistów branży beauty. Różnorodność specjalizacji beauty uczestników gwarantuje wartościową wymianę doświadczeń.

Audyty i konsultacje

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE

"7 Kroków Skutecznej Sprzedaży" szkolenie online

|23 listopad 2023|  390 zł

Za to szkolenie możesz zapłacić nawet w 10 ratach PayU 0% (39 zł na miesiąc)!

Wystarczy, że przy realizacji Zamówienia wybierzesz PayU Raty.

KTO POPROWADZI SZKOLENIE?

Nazywam się Joanna Mączka

Realizuję strategie, projekty i szkolenia marketingowe i biznesowe dla branży beauty - dla salonów medycyny estetycznej, urody i SPA.

Specjalizuję się w strategii marketingowej i komunikacji dla branży beauty. Na co dzień wykorzystuję wieloletnie doświadczenie w marketingu, jakie zdobywałam zarówno w dużych międzynarodowych korporacjach, jak i dynamicznie rosnących polskich firmach kosmetycznych. Obecnie pracuję na co dzień z gabinetami zabiegów estetycznych, aby pomagać im się rozwijać. Jestem certyfikowanym trenerem biznesu Akademii SET.

Tobie również pomogę zbudować skuteczne strategie marketingowe dla Twojego biznesu!

Sprawdź opinie uczestników

Jolanta Krzyżowska

Jestem po szkoleniu ze sprzedaży u Joanny. Poznałam mnóstwo praktycznych technik komunikacji z trudnym klientem, sposobów pokonywania obiekcji i tworzenia profesjonalnych procedur w gabinecie. Czuję się zmotywowana, zbieram się do roboty, mam potężnego kopa do działania! Wiem, co muszę zmienić, dziękuję!

Estetyka Jolanta Krzyżowska

Marta Wawrzyczek

Dziękuję za świetne szkolenie! Zaczęłam wdrażać pierwsze wskazówki i już widzę efekty!! Oby tak dalej! Najbardziej doceniam konkretne techniki rozmowy z klientami, które pomagają mi podnieść jakość obsługi klientów oraz wartość sprzedawanych usług.

Dotyk Urody

Wisia Klęka

W webinarach biorę udział już drugi raz, ale teraz zdecydowałam się na zakup kursu. To widać, słychać i czuć, że jest Pani profesjonalistka z dużym doświadczeniem, miło się Pani słucha, jednocześnie potrafi Pani mówić w taki sposób, że każdy jest w stanie zrozumieć to, co Pani przekazuje, dodatkowo widać że Pani to po prostu lubi robić. Jest Pani autentyczna i sprawiła Pani, że bardziej uwierzyłam w siebie - popchnęła mnie Pani do przodu (a jakoś tak stanęłam w miejscu i nie wiedziałam jak to wszystko zacząć, co zrobić, mnóstwo pytań bez odpowiedzi czy robię to dobrze, a co jeżeli nie? A może nie ryzykować? Itd). Teraz po macierzynskim wracam do swojej pasji i otwieram gabinet. Wykonuje Pani kawał dobrej roboty!

Studio Fryzjerskie Aneta Klimacka

Miałam przyjemność byś na szkoleniu u Asi w Warszawie. Teraz byłam na drugim i było to szkolenie online, które wcale nie odbiega szkoleniu stacjonarnemu, jest mała grupa, dobry kontakt z innymi uczestnikami. Dla mnie rewelacja bo nie musiałam nigdzie jechać a wiedza przekazana i tak super ! Ogromna dawka konkretów po których chce się działać! Polecam <3

Pracownia Tatuażu Autorskiego Radom INK

Pracownia Tatuażu Autorskiego

Asiu pięknie dziękujemy za ogrom wiedzy zaangażowanie i świetną atmosferę. Po Twoim szkoleniu, sprzedaż kosmetyków wzrosła nam o 300%. Pracujemy w branży tatuażu gdzie sprzedaż kosmetyków jest bardzo trudna. Twoje wskazówki są bezcenne, wszystkie bez wyjątku wprowadziliśmy następnego dnia, rezultaty pojawiły się od razu. Serdecznie polecamy szkolenia u Ciebie jesteś świetnym trenerem z ogromnym doświadczeniem.

Pracownia Tatuażu Autorskiego Radom INK
Olga Szcześniak Lelas

Olga Szcześniak-Lelas

Co za kobieta co za szkolenia i chce się więcej i więcej i więcej.... Jestem mega zmotywowana do działania byłam już na 2 i widzie mega zmiany a niby zrobiłam tak niewiele . Nareszcie ktoś mi powiedział co robić konkretnie i już nie będę się zastanawiać co zrobić a może nie robić tego. Uwielbiam Asię i bardzo polecam .

Studio Urody Perfect

Diana Toini

Zdecydowanie polecam szkolenia u Pani Joanny. Już po pierwszym szkoleniu wyszłam z ogromem PRAKTYCZNEJ wiedzy, która z pewnością okaże się bardzo pomocna w naszej branży.💪Co ważne, szkolenie było przeprowadzone w bardzo ciekawy i zrozumiały sposób. Kompetentna, konkretna, profesjonalna - właśnie taka jest Pani Joanna Mączka. Polecam wszystkim z całego serca!

Empiria SPA
Aleksandra Szulc-Professional Beauty Luzino

Aleksandra Szulc

Szkolenie było bardzo inspirujące - ze względu na treść oraz obecność osób z innych gabinetów. Fajny czas zarówno na naukę, jak i poznanie zwyczajów panujących u innych. Szkolenie dało mi kolokwialnego „kopa do działania”. Otworzyło głowę i odświeżyło spojrzenie. To co najbardziej wykorzystam to planer postów. Świetne narzędzie i sposób na usystematyzowanie treści i zaplanowanie całego miesiąca działań w mediach społecznościowych. Zdecydowanie ułatwi to nam pracę i zmniejszy napięcie pod tytułem „co teraz wstawić”. Samo szkolenie prowadzone w tak miłej atmosferze, że czas upłynął zdecydowanie za szybko.

Uczestniczka szkolenia online, Gabinet Professional Beauty

Justyna Łodej

Dziękuję za wszystko. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Kupiłam podobny kurs i nie wiedziałam od czego zacząć. Pani wszystko po kolei wytłumaczyła i pokazała światełko w tunelu. Jestem ogromnie wdzięczna. Dawno nie spotkałam się z tak rzeczowo opracowanym materiałem. Już wzięłam się za logo. Zaplanowałam 18 postów, teraz muszę ogarnąć grafiki. Teraz zaczynam wszystko od nowa 🙂 Niebawem w nowym lokalu z nowym logo i większym metrażem. Pani Joanno dziękuję jeszcze raz. Po takiej pigułce wiedzy czuję się jakbym odkryła Amerykę i czuję że jeszcze się spotkamy na szkoleniu!

Pracownia Makijażu

Bernadetta Turkiew

Od 15 lat prowadzę własny gabinet kosmetyczny. Twoje webinary i kursy plus wzbogacanie swojej wiedzy powoduje, że rzeczywiście można pracować mniej i zarabiać więcej. Dopiero niedawno to zrozumiałam. Dotychczas harowałam jak wół, zaniedbując rodzinę, dom i inne sprawy na rzecz prowadzenia gabinetu. Od jakiegoś czasu, mimo pandemii odżyłam, mam pracownicę, pracę, zarobek, i więcej czasu. To wszystko da się osiągnąć, tylko rzeczywiście trzeba wiedzieć, jak to uczynić. Przez ostatni czas zmieniłaś moje myślenie, jestem Ci ogromnie wdzięczna.

Gabinet Bernadetta

Katarzyna Kraśner

Jestem intensywnie od kilku dni w kursie z pozyskiwania klientów i jestem Ci przeogromnie wdzięczna, że go stworzyłaś i prowadzisz mnie teraz krok po kroku przez zawiłości prowadzenia mojego małego biznesu. Prowadzę firmę od ponad 2 lat ale teraz czuję, że naprawdę świadomie mogę wpływać na to, jak ona funkcjonuje. Do tego jestem zachwycona w jak przemyślany i bardzo uporządkowany sposób omawiasz poszczególne zagadnienia - w końcu zaczynam rozumieć - o co w tym wszystkim chodzi

Uczestniczka kursu

Ewa Doszczak

Panią Joasię poznałam podczas wiosennego lockdown'u. Od samego początku jej słuchania zaangażowałam się maksymalnie (co nie często mi się zdarza). Zachwyciła mnie wiedzą, kompetencją, uśmiechem, konkretami i rzeczowymi odpowiedziami na moje pytania i potrzeby. Pani Joasia jest niezwykle profesjonalna, uczy od podstaw i w sposób zrozumiały 'jak pozyskiwać klienta' , 'analizy własnego biznesu' , 'wyliczeń', 'strategii' i wdrażania pomysłów itd. E-booki są rewelacyjne, zawierają bardzo konkretne informacje, które są bardzo przydatne. Dostałam świetny, a zarazem konstruktywny feedback odnośnie prowadzenia mojej strony www i FB, za który jeszcze raz bardzo dziękuje. Mam nadzieję, że dzięki sugestiom pani Joasi w końcu ogarnę moje marketingowe braki. Szczerze polecam!

Uczestniczka webinaru

Edyta W.

Pragnę podziękować Pani Asiu. Zainspirowała mnie Pani swoim cyklem szkoleń. Właśnie otworzyłam własny biznes po kilku latach pracy w innym salonie, zmieniłam też miejsce oraz wprowadziłam do oferty nowe lepsze zabiegi. Miałam produkty i wiedzę. Niekoniecznie klienta. Skorzystałam z Pani kursu i rad. I już po kilku dniach jest lepiej. Mam nadzieję, że trend się utrzyma. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję. Polecę Panią wszystkim, którzy będą potrzebować pomocy w zdobyciu i utrzymaniu klienta.

Uczestniczka webinaru

Zosia Romanczuk

Polecam! Po jednym z webinarów, zdecydowałam się wykupić kurs u Asi (Pozyskiwanie klientów do gabinetu w 6 krokach). Kurs jest pięknym początkiem rozwojowej drogi. Kurs daje poczucie, że w końcu zaczyna się biznes ogarniać i wiadomo gdzie boli. Nadaje też kierunek, czym się zająć po kolei, a to bardzo ważne. Ważne jest również to, ze Asia po kursie służy rada, odpowiada na mejle i wspiera. A wszystko w bardzo fajnej bezpośredniej atmosferze i szybko!

RUBUS by Magda Prukop Kosmetyczne Atelier

Ewelina Duraj

Dziękuję pięknie za ciekawy webinar. Konkretnie, na temat, zrozumiale. No i Pani głos, którego się miło słucha.

Uczestniczka webinaru

Agnieszka Karpińska

Doskonałe połączenie merytoryki, luzu, profesjonalizmu i praktyki. Joanna zna się na rzeczy! Super elastyczna, sympatyczna i zawsze uśmiechnięta.

Semilac

Beata Policht Chmielowska

Miałam przyjemność wzięcia udziału w szkoleniu! Gorąco polecam – profesjonalizm na każdym etapie – od przygotowania po wsparcie już po szkoleniu. Teraz wiem jak budować mocną markę o wspólnej narracji we wszystkich kanałach komunikacji. Dowiedziałam się, że małe rzeczy robią wielką różnicę i wykorzystuję to w codziennej pracy, a Klienci kochają marki, dla których pracuję.

NIVEA

Magdalena Bąkowska

Dzięki szkoleniu z Pozyskiwania Klientów prowadzonego przez Joannę, zdałam sobie sprawę, że muszę zupełnie zmienić zakres swojej oferty. Dogłębna znajomość branży estetycznej, trafne, praktyczne wskazówki uświadomiły mi, w czym tak naprawdę chcę się rozwijać, a z czego muszę zrezygnować, aby odnieść sukces w branży.

Beauty Therapist

Joanna Nogaj-Ossowska

Po przeprowadzce z zagranicy, zmuszona byłam od zera budować gabinet i bazę klientów w Polsce. Totalnie nie wiedziałam jak się za to zabrać. Szkolenie z Pozyskiwania Klientów do gabinetu pokazała mi, że trzeba się skupić na jasnej strategii. Dalsza współpraca z Joanną zaowocowała stopniowym rozwojem mojego gabinetu. Dziękuję!

Kosmetologia Medyczna i Estetyczna

Izabela Niemiec

Fantastyczna Trenerka, szkolenie prowadzi w wyjątkowej atmosferze. Pełna pozytywnej energii, którą zaraża uczestników. Polecam serdecznie!

Aleksandra Frąckowiak

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia z Pozyskiwania Klientów. Wyciągnęłam dużo wniosków i znalazłam swoje słabe strony. Dzięki Joannie wiem co muszę poprawić.

Manufaktura Urody

Dominika Grzybowska

Chciałam podziękować za wczorajszy, fantastyczny webinar! Byłam uczestnikiem już kilku szkoleń z zakresu marketingu i naprawdę mało kiedy spotykam się z tak dużą ilością konkretów, przykładów, gotowych „szablonów”. Za każdym razem myślałam, że to we mnie tkwi problem, bo czegoś nie byłam w stanie odpowiednio odczytać, zrozumieć, wykorzystać czy po prostu użyć zasłyszanej wiedzy na swoją korzyść... jak widać myliłam się... Wiedza, którą wówczas „dostałam” wydawała mi się jednym wielkim mętlikiem, wiele z informacji było dla mnie jasnych i dziwiłam się czemu taki temat jest poruszany, a następnie dostawałam polecenie „wykonać”, a ja nie miałam pojęcia jak ... U Pani było wszystko jasne, konkretne i klarowne. I do tego gotowe pomoce! Jeszcze raz pięknie dziękuję i życzę dalszych sukcesów. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła uczestniczyć w stacjonarnym szkoleniu prowadzonym przez Panią, tymczasem zapisałam się na kolejny webinar!

Uczestniczka Webinaru

Paulina Iwaszko

Joanna to świetny trener, zaangażowany i znający się na trendach w świecie beauty. Warsztaty z nią były inspirujące!

Semilac

Zaufali mi