Kurs "Jak tworzyć Rolki na Instagramie?"

Sięgnij po NOWYCH KLIENTÓW dzięki Rolkom!

Rolki na Instagramie

Może myślisz:

  • Czy to nie przypadkiem jakiś klon Tik Toka i format dla dzieciaków?

  • Obróbka video to nie moja bajka, ledwo ogarniam podstawowe posty?

  • No, a jeśli nawet zacznę robić Rolki, kto będzie chciał oglądać te moje „superprodukcje”?

 Muszę rozwiać Twoje wątpliwości:

Rolki na Instagramie to format, który wkrótce zaleje Instagram. Dlaczego? Dlatego, że użytkownicy kochają Rolki!

Oto fakty:

Świat idzie w kierunku krótkich formatów – ludzie chcą treści przekazywanych w bardzo krótki, angażujący sposób. Dzięki Rolkom jesteś w stanie motywować swoich klientów do wizyt, zapisów i zakupów w emocjonalnej, angażującej formie


Algorytm Instagram wspiera rolki, dając im większe zasięgi wśród osób, które jeszcze Ciebie nie obserwują. Twój „klasyczny” post, dzięki hasztagom, dociera standardowo tylko do ok 10% nowych użytkowników, to Rolka działa zupełnie odwrotnie: dzięki śledzeniu zachowań użytkowników dociera nawet w 90% do osób spoza Twojego grona obserwujących. Czujesz, jaki to potencjał na docieranie do nowych klientów??

 Umówmy się: za chwilę mało kto będzie chciał czytać klastyczne posty! Badania pokazują, że w natłoku dzisiejszej komunikacji z wszystkich stron, jesteśmy w stanie skoncentrować swoją uwagę przez zaledwie kilka sekund. To idealny czas podczas którego możesz w Rolce przekazać mnóstwo informacji o swoich usługach!


Dla odbiorców dynamiczne video jest bardziej angażujące niż tekst, a muzyka – wpływa na emocje. Chcesz sprzedawać więcej usług? Pamiętaj, że to właśnie emocje sprzedają!

Tak więc, jeśli chcesz, docierać do szerszego grona potencjalnych klientów, budować wyróżnialną markę swojego gabinetu w mediach społecznościowych i nie masz czasu na tworzenie skomplikowanych postów… Zacznij tworzyć Rolki!

Zobacz fragment kursu online

Czego nauczysz się podczas kursu?

• Pokażę Ci, dlaczego warto nagrywać Rolki
• Wyjaśnię Ci, jak nagrać Rolkę krok po kroku, a potem dodać do niej efekty, muzykę, napisy
• Nauczę Cię, jak wykorzystywać różne funkcje, aby budzić zaciekawienie odbiorców już od pierwszej sekundy
• Poznasz najlepsze przejścia i triki montażowe
• Dostaniesz sprawdzone pomysły na rolki, gotowe do wdrożenia
• Dowiesz się, gdzie szukać inspiracji na Rolki

W ciągu 16 lekcji kursu poznasz wszystkie niezbędne funkcje, które umożliwią Ci tworzenie zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych Rolek na Instagramie.

Oto Twoje 16 Lekcji kursu:

Lekcja 1. Dlaczego warto nagrywać Rolki?
Lekcja 2. Ważne, zanim zaczniesz
Lekcja 3. Jak zacząć nagrywać Rolki?
Lekcja 4. Nagrywanie rolki krok po kroku
Lekcja 5. Dodawanie efektów
Lekcja 6. Dodawanie napisów
Lekcja 7. Dodawanie głosu i muzyki
Lekcja 8. Dodawanie okładki
Lekcja 9. Remiksowanie Rolki
Lekcja 10. Przejścia i triki montażowe
Lekcja 11. 4 Pomysły na rolki dla branży beauty
Lekcja 12. Gdzie szukać inspiracji na Rolki?
Lekcja 13. 8 elementów zasięgowej Rolki
Lekcja 14. Jak tworzyć wiele Rolek w krótkim czasie?
Lekcja 15. 21 tytułów na Rolki
Lekcja 16. BONUS: Dodatkowe pomysły na Rolki
Dodatek Specjalny: rolki na żywo

W kursie pokażę Ci krok po kroku każdą funkcję zarówno na slajdach, jak i na żywo, na telefonie, dzięki czemu od razu zaczniesz robić swoje Rolki.

Kim jestem?

Nazywam się Joanna Mączka.
Działam w marketingu branży beauty od ponad 20 lat. Jestem przede wszystkim praktykiem. Mam na swoim koncie strategie marketingowe dla wielu znanych marek kosmetyków, hybrydy, make-upu i medycyny estetycznej. Kocham dzielić się wiedzą z wszystkimi, którzy tego potrzebują, dlatego prowadzę szkolenia, kursy online i webinary i konferencje branżowe. Wykładam na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Przeszkoliłam już ponad 2500 osób. Na swoim koncie mam kilkanaście kursów video i ponad 50 e-booków i artykułów.
Tobie również pokażę, jakie kroki musisz podjąć, aby Twój biznes beauty mógł się rozwijać, przynosić Tobie satysfakcję, klientów i zyski.

No dobrze, ile to wszystko kosztuje?

Teraz możesz kupić kurs w specjalnej JEDNORAZOWEJ cenie 

 390 zł  147 zł

W tej cenie zostało tylko

9
KURSÓW

Czy to faktycznie dobra inwestycja?

Te wszystkie rzeczy otrzymujesz płacąc jedynie 6,30 zł miesięcznie. To mniej niż hot dog na stacji benzynowej! Wiedza, którą zyskasz zwróci Ci się wielokrotnie!

zyskujesz nielimitowany dostęp do kursu przez 2 lata – korzystasz z materiałów ile razy chcesz, kiedy chcesz

dostajesz prawie 2 godziny nagrań video podzielonych na 12 lekcji

w razie potrzeby masz moją pomoc i wsparcie!

Teraz jest najlepszy moment, aby zacząć kręcić Rolki i odstawić konkurencję!

Czy ten Kurs zadziała u Ciebie?

• wszystko wyjaśniam w bardzo przystępny sposób - prowadzę Ciebie krok po kroku
• daję mnóstwo "gotowców" - szablonów i pomysłów do skopiowania, dzięki czemu możesz wdrożyć wszystko od razu
• mam 99,9% zadowolonych klientów moich kursów
• w razie wszelkich wątpliwości, wesprę Ciebie po zakończonym kursie

Zobacz co mówią inni klienci o moich kursach i szkoleniach:

Jolanta Krzyżowska

Jestem po szkoleniu ze sprzedaży u Joanny. Poznałam mnóstwo praktycznych technik komunikacji z trudnym klientem, sposobów pokonywania obiekcji i tworzenia profesjonalnych procedur w gabinecie. Czuję się zmotywowana, zbieram się do roboty, mam potężnego kopa do działania! Wiem, co muszę zmienić, dziękuję!

Estetyka Jolanta Krzyżowska

Marta Wawrzyczek

Dziękuję za świetne szkolenie! Zaczęłam wdrażać pierwsze wskazówki i już widzę efekty!! Oby tak dalej! Najbardziej doceniam konkretne techniki rozmowy z klientami, które pomagają mi podnieść jakość obsługi klientów oraz wartość sprzedawanych usług.

Dotyk Urody

Wisia Klęka

W webinarach biorę udział już drugi raz, ale teraz zdecydowałam się na zakup kursu. To widać, słychać i czuć, że jest Pani profesjonalistka z dużym doświadczeniem, miło się Pani słucha, jednocześnie potrafi Pani mówić w taki sposób, że każdy jest w stanie zrozumieć to, co Pani przekazuje, dodatkowo widać że Pani to po prostu lubi robić. Jest Pani autentyczna i sprawiła Pani, że bardziej uwierzyłam w siebie - popchnęła mnie Pani do przodu (a jakoś tak stanęłam w miejscu i nie wiedziałam jak to wszystko zacząć, co zrobić, mnóstwo pytań bez odpowiedzi czy robię to dobrze, a co jeżeli nie? A może nie ryzykować? Itd). Teraz po macierzynskim wracam do swojej pasji i otwieram gabinet. Wykonuje Pani kawał dobrej roboty!

Studio Fryzjerskie Aneta Klimacka

Miałam przyjemność byś na szkoleniu u Asi w Warszawie. Teraz byłam na drugim i było to szkolenie online, które wcale nie odbiega szkoleniu stacjonarnemu, jest mała grupa, dobry kontakt z innymi uczestnikami. Dla mnie rewelacja bo nie musiałam nigdzie jechać a wiedza przekazana i tak super ! Ogromna dawka konkretów po których chce się działać! Polecam <3

Pracownia Tatuażu Autorskiego Radom INK

Pracownia Tatuażu Autorskiego

Asiu pięknie dziękujemy za ogrom wiedzy zaangażowanie i świetną atmosferę. Po Twoim szkoleniu, sprzedaż kosmetyków wzrosła nam o 300%. Pracujemy w branży tatuażu gdzie sprzedaż kosmetyków jest bardzo trudna. Twoje wskazówki są bezcenne, wszystkie bez wyjątku wprowadziliśmy następnego dnia, rezultaty pojawiły się od razu. Serdecznie polecamy szkolenia u Ciebie jesteś świetnym trenerem z ogromnym doświadczeniem.

Pracownia Tatuażu Autorskiego Radom INK
Olga Szcześniak Lelas

Olga Szcześniak-Lelas

Co za kobieta co za szkolenia i chce się więcej i więcej i więcej.... Jestem mega zmotywowana do działania byłam już na 2 i widzie mega zmiany a niby zrobiłam tak niewiele . Nareszcie ktoś mi powiedział co robić konkretnie i już nie będę się zastanawiać co zrobić a może nie robić tego. Uwielbiam Asię i bardzo polecam .

Studio Urody Perfect

Diana Toini

Zdecydowanie polecam szkolenia u Pani Joanny. Już po pierwszym szkoleniu wyszłam z ogromem PRAKTYCZNEJ wiedzy, która z pewnością okaże się bardzo pomocna w naszej branży.💪Co ważne, szkolenie było przeprowadzone w bardzo ciekawy i zrozumiały sposób. Kompetentna, konkretna, profesjonalna - właśnie taka jest Pani Joanna Mączka. Polecam wszystkim z całego serca!

Empiria SPA
Aleksandra Szulc-Professional Beauty Luzino

Aleksandra Szulc

Szkolenie było bardzo inspirujące - ze względu na treść oraz obecność osób z innych gabinetów. Fajny czas zarówno na naukę, jak i poznanie zwyczajów panujących u innych. Szkolenie dało mi kolokwialnego „kopa do działania”. Otworzyło głowę i odświeżyło spojrzenie. To co najbardziej wykorzystam to planer postów. Świetne narzędzie i sposób na usystematyzowanie treści i zaplanowanie całego miesiąca działań w mediach społecznościowych. Zdecydowanie ułatwi to nam pracę i zmniejszy napięcie pod tytułem „co teraz wstawić”. Samo szkolenie prowadzone w tak miłej atmosferze, że czas upłynął zdecydowanie za szybko.

Uczestniczka szkolenia online, Gabinet Professional Beauty

Justyna Łodej

Dziękuję za wszystko. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Kupiłam podobny kurs i nie wiedziałam od czego zacząć. Pani wszystko po kolei wytłumaczyła i pokazała światełko w tunelu. Jestem ogromnie wdzięczna. Dawno nie spotkałam się z tak rzeczowo opracowanym materiałem. Już wzięłam się za logo. Zaplanowałam 18 postów, teraz muszę ogarnąć grafiki. Teraz zaczynam wszystko od nowa 🙂 Niebawem w nowym lokalu z nowym logo i większym metrażem. Pani Joanno dziękuję jeszcze raz. Po takiej pigułce wiedzy czuję się jakbym odkryła Amerykę i czuję że jeszcze się spotkamy na szkoleniu!

Pracownia Makijażu

Bernadetta Turkiew

Od 15 lat prowadzę własny gabinet kosmetyczny. Twoje webinary i kursy plus wzbogacanie swojej wiedzy powoduje, że rzeczywiście można pracować mniej i zarabiać więcej. Dopiero niedawno to zrozumiałam. Dotychczas harowałam jak wół, zaniedbując rodzinę, dom i inne sprawy na rzecz prowadzenia gabinetu. Od jakiegoś czasu, mimo pandemii odżyłam, mam pracownicę, pracę, zarobek, i więcej czasu. To wszystko da się osiągnąć, tylko rzeczywiście trzeba wiedzieć, jak to uczynić. Przez ostatni czas zmieniłaś moje myślenie, jestem Ci ogromnie wdzięczna.

Gabinet Bernadetta

Katarzyna Kraśner

Jestem intensywnie od kilku dni w kursie z pozyskiwania klientów i jestem Ci przeogromnie wdzięczna, że go stworzyłaś i prowadzisz mnie teraz krok po kroku przez zawiłości prowadzenia mojego małego biznesu. Prowadzę firmę od ponad 2 lat ale teraz czuję, że naprawdę świadomie mogę wpływać na to, jak ona funkcjonuje. Do tego jestem zachwycona w jak przemyślany i bardzo uporządkowany sposób omawiasz poszczególne zagadnienia - w końcu zaczynam rozumieć - o co w tym wszystkim chodzi

Uczestniczka kursu

Ewa Doszczak

Panią Joasię poznałam podczas wiosennego lockdown'u. Od samego początku jej słuchania zaangażowałam się maksymalnie (co nie często mi się zdarza). Zachwyciła mnie wiedzą, kompetencją, uśmiechem, konkretami i rzeczowymi odpowiedziami na moje pytania i potrzeby. Pani Joasia jest niezwykle profesjonalna, uczy od podstaw i w sposób zrozumiały 'jak pozyskiwać klienta' , 'analizy własnego biznesu' , 'wyliczeń', 'strategii' i wdrażania pomysłów itd. E-booki są rewelacyjne, zawierają bardzo konkretne informacje, które są bardzo przydatne. Dostałam świetny, a zarazem konstruktywny feedback odnośnie prowadzenia mojej strony www i FB, za który jeszcze raz bardzo dziękuje. Mam nadzieję, że dzięki sugestiom pani Joasi w końcu ogarnę moje marketingowe braki. Szczerze polecam!

Uczestniczka webinaru

Edyta W.

Pragnę podziękować Pani Asiu. Zainspirowała mnie Pani swoim cyklem szkoleń. Właśnie otworzyłam własny biznes po kilku latach pracy w innym salonie, zmieniłam też miejsce oraz wprowadziłam do oferty nowe lepsze zabiegi. Miałam produkty i wiedzę. Niekoniecznie klienta. Skorzystałam z Pani kursu i rad. I już po kilku dniach jest lepiej. Mam nadzieję, że trend się utrzyma. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję. Polecę Panią wszystkim, którzy będą potrzebować pomocy w zdobyciu i utrzymaniu klienta.

Uczestniczka webinaru

Zosia Romanczuk

Polecam! Po jednym z webinarów, zdecydowałam się wykupić kurs u Asi (Pozyskiwanie klientów do gabinetu w 6 krokach). Kurs jest pięknym początkiem rozwojowej drogi. Kurs daje poczucie, że w końcu zaczyna się biznes ogarniać i wiadomo gdzie boli. Nadaje też kierunek, czym się zająć po kolei, a to bardzo ważne. Ważne jest również to, ze Asia po kursie służy rada, odpowiada na mejle i wspiera. A wszystko w bardzo fajnej bezpośredniej atmosferze i szybko!

RUBUS by Magda Prukop Kosmetyczne Atelier

Ewelina Duraj

Dziękuję pięknie za ciekawy webinar. Konkretnie, na temat, zrozumiale. No i Pani głos, którego się miło słucha.

Uczestniczka webinaru

Agnieszka Karpińska

Doskonałe połączenie merytoryki, luzu, profesjonalizmu i praktyki. Joanna zna się na rzeczy! Super elastyczna, sympatyczna i zawsze uśmiechnięta.

Semilac

Beata Policht Chmielowska

Miałam przyjemność wzięcia udziału w szkoleniu! Gorąco polecam – profesjonalizm na każdym etapie – od przygotowania po wsparcie już po szkoleniu. Teraz wiem jak budować mocną markę o wspólnej narracji we wszystkich kanałach komunikacji. Dowiedziałam się, że małe rzeczy robią wielką różnicę i wykorzystuję to w codziennej pracy, a Klienci kochają marki, dla których pracuję.

NIVEA

Magdalena Bąkowska

Dzięki szkoleniu z Pozyskiwania Klientów prowadzonego przez Joannę, zdałam sobie sprawę, że muszę zupełnie zmienić zakres swojej oferty. Dogłębna znajomość branży estetycznej, trafne, praktyczne wskazówki uświadomiły mi, w czym tak naprawdę chcę się rozwijać, a z czego muszę zrezygnować, aby odnieść sukces w branży.

Beauty Therapist

Joanna Nogaj-Ossowska

Po przeprowadzce z zagranicy, zmuszona byłam od zera budować gabinet i bazę klientów w Polsce. Totalnie nie wiedziałam jak się za to zabrać. Szkolenie z Pozyskiwania Klientów do gabinetu pokazała mi, że trzeba się skupić na jasnej strategii. Dalsza współpraca z Joanną zaowocowała stopniowym rozwojem mojego gabinetu. Dziękuję!

Kosmetologia Medyczna i Estetyczna

Izabela Niemiec

Fantastyczna Trenerka, szkolenie prowadzi w wyjątkowej atmosferze. Pełna pozytywnej energii, którą zaraża uczestników. Polecam serdecznie!

Aleksandra Frąckowiak

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia z Pozyskiwania Klientów. Wyciągnęłam dużo wniosków i znalazłam swoje słabe strony. Dzięki Joannie wiem co muszę poprawić.

Manufaktura Urody

Dominika Grzybowska

Chciałam podziękować za wczorajszy, fantastyczny webinar! Byłam uczestnikiem już kilku szkoleń z zakresu marketingu i naprawdę mało kiedy spotykam się z tak dużą ilością konkretów, przykładów, gotowych „szablonów”. Za każdym razem myślałam, że to we mnie tkwi problem, bo czegoś nie byłam w stanie odpowiednio odczytać, zrozumieć, wykorzystać czy po prostu użyć zasłyszanej wiedzy na swoją korzyść... jak widać myliłam się... Wiedza, którą wówczas „dostałam” wydawała mi się jednym wielkim mętlikiem, wiele z informacji było dla mnie jasnych i dziwiłam się czemu taki temat jest poruszany, a następnie dostawałam polecenie „wykonać”, a ja nie miałam pojęcia jak ... U Pani było wszystko jasne, konkretne i klarowne. I do tego gotowe pomoce! Jeszcze raz pięknie dziękuję i życzę dalszych sukcesów. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła uczestniczyć w stacjonarnym szkoleniu prowadzonym przez Panią, tymczasem zapisałam się na kolejny webinar!

Uczestniczka Webinaru

Paulina Iwaszko

Joanna to świetny trener, zaangażowany i znający się na trendach w świecie beauty. Warsztaty z nią były inspirujące!

Semilac

Teraz możesz kupić kurs w specjalnej JEDNORAZOWEJ cenie 

 390 zł  147 zł