ZAREJESTRUJ SIĘ

a potem poczekaj na stronie, aż szkolenie się załaduje.
Najlepiej obejrzyj od razu, szkolenie będzie dostępne tylko przez ograniczony czas.

  Dlaczego warto?

  Szkolenia stacjonarne - Joanna Maczka Trener Marketingu Beauty

  Dowiesz się, jak mieć więcej zyskownych klientów

  W krótkim czasie podwoisz liczbę najbardziej rentownych klientów w swoim gabinecie

  Jakość - Joanna Maczka - Trener Marketingu Beauty

  Nauczysz się tworzyć ciekawe i wyróżnialne posty

  Dzięki świetnie napisanym, profesjonalnym postom zbudujesz zaufanie i wiarygodność wśród potencjalnych klientów

  Branża Beauty - Joanna Maczka - Trener Marketingu Beauty

  Dowiesz się, jak skutecznie docierać do potencjalnych klientów

  Poznasz sekrety skutecznego docierania do klientów przez Facebooka i Instagrama

  Jeśli:

  • Zajmujesz się wykonywaniem zabiegów estetycznych, kosmetycznych, masażu, SPA
  • Szukasz sposobu na pozyskanie większej ilości klientów, ale zwyczajnie nie masz na to wszystko czasu, pomysłu albo nie wiesz, od czego zacząć
  • Dopiero przymierzasz się lub zaczynasz stawiać pierwsze kroki na Facebooku i Instagramie
  • Radzisz już sobie z komunikacją w mediach społecznościowych, ale czujesz, że można by było robić to bardziej efektywnie
  • Szukasz sposobu na bezpłatne docieranie do klientów
  • Czujesz, że masz potencjał na obsługę większej ilości klientów
  • Chcesz skoncentrować się na „lepszych” klientach i najbardziej zyskownych zabiegach
  • Marzysz o tym, aby w końcu zabrać się za zbudowanie własnej rozpoznawalnej marki

  Zapisz się na ten bezpłatny webinar i naucz się, jak od razu pozyskiwać więcej klientów do Twojego gabinetu.

  Czy wiesz, że:

  70% biznesów upada w ciągu pierwszych 5 lat działalności?

  Masz 30% szans na sukces, dlatego dobrze go sobie zaplanuj. Przygotuj swoją strategię pozyskiwania klientów, aby przyciągać najbardziej wartościowych klientów z rynku na Twoje najbardziej zyskowne usługi.

  47% gabietów nie ma czasu lub nie wie, jak promować treści w mediach społecznościowych.

  Jednocześnie to właśnie profesjonalne treści i dobrze zbudowane profile budują Twój wizerunek w Internecie, który determinuje, czy klienci Tobie zaufają czy nie. Jeśli Ci nie zaufają, nie pojawią się w Twoim gabinecie i nie skorzystają z Twoich usług.

  Branża estetyczna dynamicznie rośnie.

  Ale rośnie również konkurencja. Czy wiesz, jak na tym skorzystać? Musisz wiedzieć, jak wyróżnić się od konkurencji i wykorzystać Internet do efektywnego dotarcia do klientów.

  Podczas webinaru dowiesz się:

  • jak zaplanować skuteczną strategię pozyskiwania klientów

  • jak zbudować wyróżnialną markę gabinetu

  • jak stworzyć zyskowną ofertę, która przyciągnie więcej klientów do gabinetu

  • jak pokazywać, że jesteś ekspertem w tym, co robisz

  • co pisać i jak angażować klientów na FB i Instagramie za pomocą ciekawych i różnorodnych postów

  • jak skutecznie docierać do klientów za pomocą mediów społecznościowych

  • jakie są przydatne narzędzia i aplikacje do obróbki zdjęć, planowania postów i zarządzania statystykami

  Przekonaj się, jak łatwo możesz wdrożyć proste, praktyczne rozwiązania, aby pozyskiwać więcej klientów do Twojego gabinetu!

  Sprawdź opinie uczestników

  Jolanta Krzyżowska

  Jestem po szkoleniu ze sprzedaży u Joanny. Poznałam mnóstwo praktycznych technik komunikacji z trudnym klientem, sposobów pokonywania obiekcji i tworzenia profesjonalnych procedur w gabinecie. Czuję się zmotywowana, zbieram się do roboty, mam potężnego kopa do działania! Wiem, co muszę zmienić, dziękuję!

  Estetyka Jolanta Krzyżowska

  Marta Wawrzyczek

  Dziękuję za świetne szkolenie! Zaczęłam wdrażać pierwsze wskazówki i już widzę efekty!! Oby tak dalej! Najbardziej doceniam konkretne techniki rozmowy z klientami, które pomagają mi podnieść jakość obsługi klientów oraz wartość sprzedawanych usług.

  Dotyk Urody

  Wisia Klęka

  W webinarach biorę udział już drugi raz, ale teraz zdecydowałam się na zakup kursu. To widać, słychać i czuć, że jest Pani profesjonalistka z dużym doświadczeniem, miło się Pani słucha, jednocześnie potrafi Pani mówić w taki sposób, że każdy jest w stanie zrozumieć to, co Pani przekazuje, dodatkowo widać że Pani to po prostu lubi robić. Jest Pani autentyczna i sprawiła Pani, że bardziej uwierzyłam w siebie - popchnęła mnie Pani do przodu (a jakoś tak stanęłam w miejscu i nie wiedziałam jak to wszystko zacząć, co zrobić, mnóstwo pytań bez odpowiedzi czy robię to dobrze, a co jeżeli nie? A może nie ryzykować? Itd). Teraz po macierzynskim wracam do swojej pasji i otwieram gabinet. Wykonuje Pani kawał dobrej roboty!

  Studio Fryzjerskie Aneta Klimacka

  Miałam przyjemność byś na szkoleniu u Asi w Warszawie. Teraz byłam na drugim i było to szkolenie online, które wcale nie odbiega szkoleniu stacjonarnemu, jest mała grupa, dobry kontakt z innymi uczestnikami. Dla mnie rewelacja bo nie musiałam nigdzie jechać a wiedza przekazana i tak super ! Ogromna dawka konkretów po których chce się działać! Polecam <3

  Pracownia Tatuażu Autorskiego Radom INK

  Pracownia Tatuażu Autorskiego

  Asiu pięknie dziękujemy za ogrom wiedzy zaangażowanie i świetną atmosferę. Po Twoim szkoleniu, sprzedaż kosmetyków wzrosła nam o 300%. Pracujemy w branży tatuażu gdzie sprzedaż kosmetyków jest bardzo trudna. Twoje wskazówki są bezcenne, wszystkie bez wyjątku wprowadziliśmy następnego dnia, rezultaty pojawiły się od razu. Serdecznie polecamy szkolenia u Ciebie jesteś świetnym trenerem z ogromnym doświadczeniem.

  Pracownia Tatuażu Autorskiego Radom INK
  Olga Szcześniak Lelas

  Olga Szcześniak-Lelas

  Co za kobieta co za szkolenia i chce się więcej i więcej i więcej.... Jestem mega zmotywowana do działania byłam już na 2 i widzie mega zmiany a niby zrobiłam tak niewiele . Nareszcie ktoś mi powiedział co robić konkretnie i już nie będę się zastanawiać co zrobić a może nie robić tego. Uwielbiam Asię i bardzo polecam .

  Studio Urody Perfect

  Diana Toini

  Zdecydowanie polecam szkolenia u Pani Joanny. Już po pierwszym szkoleniu wyszłam z ogromem PRAKTYCZNEJ wiedzy, która z pewnością okaże się bardzo pomocna w naszej branży.💪Co ważne, szkolenie było przeprowadzone w bardzo ciekawy i zrozumiały sposób. Kompetentna, konkretna, profesjonalna - właśnie taka jest Pani Joanna Mączka. Polecam wszystkim z całego serca!

  Empiria SPA
  Aleksandra Szulc-Professional Beauty Luzino

  Aleksandra Szulc

  Szkolenie było bardzo inspirujące - ze względu na treść oraz obecność osób z innych gabinetów. Fajny czas zarówno na naukę, jak i poznanie zwyczajów panujących u innych. Szkolenie dało mi kolokwialnego „kopa do działania”. Otworzyło głowę i odświeżyło spojrzenie. To co najbardziej wykorzystam to planer postów. Świetne narzędzie i sposób na usystematyzowanie treści i zaplanowanie całego miesiąca działań w mediach społecznościowych. Zdecydowanie ułatwi to nam pracę i zmniejszy napięcie pod tytułem „co teraz wstawić”. Samo szkolenie prowadzone w tak miłej atmosferze, że czas upłynął zdecydowanie za szybko.

  Uczestniczka szkolenia online, Gabinet Professional Beauty

  Justyna Łodej

  Dziękuję za wszystko. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Kupiłam podobny kurs i nie wiedziałam od czego zacząć. Pani wszystko po kolei wytłumaczyła i pokazała światełko w tunelu. Jestem ogromnie wdzięczna. Dawno nie spotkałam się z tak rzeczowo opracowanym materiałem. Już wzięłam się za logo. Zaplanowałam 18 postów, teraz muszę ogarnąć grafiki. Teraz zaczynam wszystko od nowa 🙂 Niebawem w nowym lokalu z nowym logo i większym metrażem. Pani Joanno dziękuję jeszcze raz. Po takiej pigułce wiedzy czuję się jakbym odkryła Amerykę i czuję że jeszcze się spotkamy na szkoleniu!

  Pracownia Makijażu

  Bernadetta Turkiew

  Od 15 lat prowadzę własny gabinet kosmetyczny. Twoje webinary i kursy plus wzbogacanie swojej wiedzy powoduje, że rzeczywiście można pracować mniej i zarabiać więcej. Dopiero niedawno to zrozumiałam. Dotychczas harowałam jak wół, zaniedbując rodzinę, dom i inne sprawy na rzecz prowadzenia gabinetu. Od jakiegoś czasu, mimo pandemii odżyłam, mam pracownicę, pracę, zarobek, i więcej czasu. To wszystko da się osiągnąć, tylko rzeczywiście trzeba wiedzieć, jak to uczynić. Przez ostatni czas zmieniłaś moje myślenie, jestem Ci ogromnie wdzięczna.

  Gabinet Bernadetta

  Katarzyna Kraśner

  Jestem intensywnie od kilku dni w kursie z pozyskiwania klientów i jestem Ci przeogromnie wdzięczna, że go stworzyłaś i prowadzisz mnie teraz krok po kroku przez zawiłości prowadzenia mojego małego biznesu. Prowadzę firmę od ponad 2 lat ale teraz czuję, że naprawdę świadomie mogę wpływać na to, jak ona funkcjonuje. Do tego jestem zachwycona w jak przemyślany i bardzo uporządkowany sposób omawiasz poszczególne zagadnienia - w końcu zaczynam rozumieć - o co w tym wszystkim chodzi

  Uczestniczka kursu

  Ewa Doszczak

  Panią Joasię poznałam podczas wiosennego lockdown'u. Od samego początku jej słuchania zaangażowałam się maksymalnie (co nie często mi się zdarza). Zachwyciła mnie wiedzą, kompetencją, uśmiechem, konkretami i rzeczowymi odpowiedziami na moje pytania i potrzeby. Pani Joasia jest niezwykle profesjonalna, uczy od podstaw i w sposób zrozumiały 'jak pozyskiwać klienta' , 'analizy własnego biznesu' , 'wyliczeń', 'strategii' i wdrażania pomysłów itd. E-booki są rewelacyjne, zawierają bardzo konkretne informacje, które są bardzo przydatne. Dostałam świetny, a zarazem konstruktywny feedback odnośnie prowadzenia mojej strony www i FB, za który jeszcze raz bardzo dziękuje. Mam nadzieję, że dzięki sugestiom pani Joasi w końcu ogarnę moje marketingowe braki. Szczerze polecam!

  Uczestniczka webinaru

  Edyta W.

  Pragnę podziękować Pani Asiu. Zainspirowała mnie Pani swoim cyklem szkoleń. Właśnie otworzyłam własny biznes po kilku latach pracy w innym salonie, zmieniłam też miejsce oraz wprowadziłam do oferty nowe lepsze zabiegi. Miałam produkty i wiedzę. Niekoniecznie klienta. Skorzystałam z Pani kursu i rad. I już po kilku dniach jest lepiej. Mam nadzieję, że trend się utrzyma. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję. Polecę Panią wszystkim, którzy będą potrzebować pomocy w zdobyciu i utrzymaniu klienta.

  Uczestniczka webinaru

  Zosia Romanczuk

  Polecam! Po jednym z webinarów, zdecydowałam się wykupić kurs u Asi (Pozyskiwanie klientów do gabinetu w 6 krokach). Kurs jest pięknym początkiem rozwojowej drogi. Kurs daje poczucie, że w końcu zaczyna się biznes ogarniać i wiadomo gdzie boli. Nadaje też kierunek, czym się zająć po kolei, a to bardzo ważne. Ważne jest również to, ze Asia po kursie służy rada, odpowiada na mejle i wspiera. A wszystko w bardzo fajnej bezpośredniej atmosferze i szybko!

  RUBUS by Magda Prukop Kosmetyczne Atelier

  Ewelina Duraj

  Dziękuję pięknie za ciekawy webinar. Konkretnie, na temat, zrozumiale. No i Pani głos, którego się miło słucha.

  Uczestniczka webinaru

  Agnieszka Karpińska

  Doskonałe połączenie merytoryki, luzu, profesjonalizmu i praktyki. Joanna zna się na rzeczy! Super elastyczna, sympatyczna i zawsze uśmiechnięta.

  Semilac

  Beata Policht Chmielowska

  Miałam przyjemność wzięcia udziału w szkoleniu! Gorąco polecam – profesjonalizm na każdym etapie – od przygotowania po wsparcie już po szkoleniu. Teraz wiem jak budować mocną markę o wspólnej narracji we wszystkich kanałach komunikacji. Dowiedziałam się, że małe rzeczy robią wielką różnicę i wykorzystuję to w codziennej pracy, a Klienci kochają marki, dla których pracuję.

  NIVEA

  Magdalena Bąkowska

  Dzięki szkoleniu z Pozyskiwania Klientów prowadzonego przez Joannę, zdałam sobie sprawę, że muszę zupełnie zmienić zakres swojej oferty. Dogłębna znajomość branży estetycznej, trafne, praktyczne wskazówki uświadomiły mi, w czym tak naprawdę chcę się rozwijać, a z czego muszę zrezygnować, aby odnieść sukces w branży.

  Beauty Therapist

  Joanna Nogaj-Ossowska

  Po przeprowadzce z zagranicy, zmuszona byłam od zera budować gabinet i bazę klientów w Polsce. Totalnie nie wiedziałam jak się za to zabrać. Szkolenie z Pozyskiwania Klientów do gabinetu pokazała mi, że trzeba się skupić na jasnej strategii. Dalsza współpraca z Joanną zaowocowała stopniowym rozwojem mojego gabinetu. Dziękuję!

  Kosmetologia Medyczna i Estetyczna

  Izabela Niemiec

  Fantastyczna Trenerka, szkolenie prowadzi w wyjątkowej atmosferze. Pełna pozytywnej energii, którą zaraża uczestników. Polecam serdecznie!

  Aleksandra Frąckowiak

  Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia z Pozyskiwania Klientów. Wyciągnęłam dużo wniosków i znalazłam swoje słabe strony. Dzięki Joannie wiem co muszę poprawić.

  Manufaktura Urody

  Dominika Grzybowska

  Chciałam podziękować za wczorajszy, fantastyczny webinar! Byłam uczestnikiem już kilku szkoleń z zakresu marketingu i naprawdę mało kiedy spotykam się z tak dużą ilością konkretów, przykładów, gotowych „szablonów”. Za każdym razem myślałam, że to we mnie tkwi problem, bo czegoś nie byłam w stanie odpowiednio odczytać, zrozumieć, wykorzystać czy po prostu użyć zasłyszanej wiedzy na swoją korzyść... jak widać myliłam się... Wiedza, którą wówczas „dostałam” wydawała mi się jednym wielkim mętlikiem, wiele z informacji było dla mnie jasnych i dziwiłam się czemu taki temat jest poruszany, a następnie dostawałam polecenie „wykonać”, a ja nie miałam pojęcia jak ... U Pani było wszystko jasne, konkretne i klarowne. I do tego gotowe pomoce! Jeszcze raz pięknie dziękuję i życzę dalszych sukcesów. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła uczestniczyć w stacjonarnym szkoleniu prowadzonym przez Panią, tymczasem zapisałam się na kolejny webinar!

  Uczestniczka Webinaru

  Paulina Iwaszko

  Joanna to świetny trener, zaangażowany i znający się na trendach w świecie beauty. Warsztaty z nią były inspirujące!

  Semilac

  O mnie

  Działam w branży beauty od 20 lat. Jestem przede wszystkim praktykiem. Mam na swoim koncie strategie marketingowe dla wielu znanych marek kosmetyków, hybrydy, make upu i medycyny estetycznej. Kocham dzielić się wiedzą z wszystkimi, którzy tego potrzebują, dlatego prowadzę szkolenia, kursy online i webinary i konferencje branżowe. Tobie również pokażę, jakie kroki musisz podjąć, aby Twój biznes beauty mógł się rozwijać, przynosić Tobie satysfakcję, klientów i zyski.

  Do zobaczenia na webinarze!